You are hereSikereink / Sporteredmények / Intézményen kívüli sporteredmények - 2018/2019-es tanév
Intézményen kívüli sporteredmények - 2018/2019-es tanév
Verseny megnevezése | Tanuló neve | Tanuló osztálya | Eredmény | Felkészítő tanár neve | Tantárgy |
Ifjúsági világbajnokság kick-box csapat | |||||
Laurincz Péter | 9.a | 1. helyezés | Debreczeni Dezső | testnevelés | |
Magyar István | 11.a | 3. helyezés | Debreczeni Dezső | testnevelés | |
Ifjúsági világbajnokság egyéni | |||||
Laurincz Péter | 9.a | 2. helyezés | Debreczeni Dezső | testnevelés | |
Judó III. oszt. Magyar Bajnokság | |||||
Halmágyi Tamara | 9.a | 1. helyezés | Halmágyi Antal | tesnevelés | |
Megyei Lovastorna | |||||
Halmágyi Dorka | 3.b | 1. helyezés | Ardelean János | testnevelés | |
Atlétika | |||||
Mezei liga Póstelek | Szabó Ádám | 9.a | 4. helyezés | Gregor László | testnevelés |
Mezei liga Salgótarján | Szabó Ádám | 9.a | 5. helyezés | Gregor László | testnevelés |
Mezei futás Belgrád | Szabó Ádám | 9.a | 3. helyezés | Gregor László | testnevelés |
Országos bajnokság | |||||
1500m | Szabó Ádám | 9.a | 2. helyezés | Gregor László | testnevelés |
Magyar liga | |||||
800m | Szabó Ádám | 9.a | 1. helyezés | Gregor László | testnevelés |
Fedett pályás országos bajnokság | |||||
1500 m | Szabó Ádám | 9.a | 1. helyezés | Gregor László | testnevelés |
Országos Díjugrató Verseny | Plavecz Szabrina | 9.a | 2. helyezés | Potocska Attila | testnevelés |
Régiós Csapatbajnokság | Plavecz Szabrina | 9.a | 3. helyezés | Potocska Attila | testnevelés |
Kick-box országos diákbajnokság | Magyar István | 11.a | 1. helyezés | Debreczeni Dezső | testnevelés |
Laurincz Péter | 9.a | 1. helyezés | Debreczeni Dezső | testnevelés | |
Modern tánc | |||||
Nemzetközi verseny | |||||
csoportos | Karácsonyi Noémi | 9.a | 2. helyezés | Botta Tibor Kelemen Dóra | testnevelés |
Országos | |||||
csoportos | Karácsonyi Noémi | 9. a | 3. helyezés | Botta Tibor | testnevelés |
formáció | Karácsonyi Noémi | 9.a | 3. helyezés | Kelemen Dóra | testnevelés |
egyéni | Karácsonyi Noémi | 9.a | 8. helyezés | Kelemen Dóra, Botta Tibor | testnevelés |
Nemzetközi díjugrató verseny | Plavecz Szabrina | 9.a | 1. helyezés | Potocska Attila | testnevelés |
Wiener Neustadt-Bécsújhely nemzetközi díjugrató verseny | |||||
125 cm-en | Plavecz Szabrina | 9.a | 3. helyezés | Potocska Attila | testnevelés |
135 cm-en | Plavecz Szabrina | 9.a | 4. helyezés | Potocska Attila | testnevelés |
Crystal Open Nemzetközi Mazsorett Verseny Hódmezővásárhely | |||||
junior bot szóló | Hrubecz Zorka | 8.b | 1. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom duo /trio | Kis Gréta | 7.b | 1. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
kadet bat csapat | Mezei Dóra | 5.a | 1. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom duo/trio | Szendrei Lili | 7.b | 1. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
kadet bat duo/trio | Szigeti Szofi | 5.a | 4. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
kadet bat csapat | Szigeti Szofi | 5.a | 1. helyezés | ||
Szolnok Open Országos Mazsorett Verseny és Kvalifikációs Verseny | |||||
junior bot szóló | Hrubecz Zorka | 8.b | 3. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom miniformáció | Hrubecz Zorka | 8.b | 2. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior bot miniformáció tradicionális | Hrubecz Zorka | 8.b | 3. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom miniformáció | Kis Gréta | 7.b | 2. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior bot miniformáció tradicionális | Kis Gréta | 7.b | 3. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom miniformáció | Szendrei Lili | 7.b | 2. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior bot miniformáció tradicionális | Szendrei Lili | 7.b | 3. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
Ladány Open Országos Mazsorett Verseny Püspökladány | |||||
senior pom miniformáció | Hrubecz Zorka | 8.b | 4. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
senior pom miniformáció | Kis Gréta | 7.b | 4. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
senior pom miniformáció | Szendrei Lili | 7.b | 4. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom solo | Szendrei Lili | 7.b | 4. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
Békéscsabai Táncfesztivál Nemzetek Kupája Minősítő Nemzetközi Táncverseny | |||||
junior bot szóló | Hrubecz Zorka | 8.b | ezüst minősítés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom miniformáció | Hrubecz Zorka | 8.b | ezüst minősítés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom csapat | Hrubecz Zorka | 8.b | ezüst minősítés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom miniformáció | Kis Gréta | 7.b | ezüst minősítés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom csapat | Kis Gréta | 7.b | ezüst minősítés | Kurucz-Papp Ildikó | |
kadet bot tradicionális csapat | Mezei Dóra | 5.a | ezüst minősítés | Kurucz-Papp Ildikó | |
kadet pom tradicionális csapat | Mezei Dóra | 5.a | ezüst minősítés | Kurucz-Papp Ildikó | |
kadet pom csapat kategória | Mezei Dóra | 5.a | győztes | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom miniformáció | Szendrei Lili | 7.b | ezüst minősítés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom csapat | Szendrei Lili | 7.b | ezüst minősítés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom szóló | Szendrei Lili | 7.b | ezüst minősítés | Kurucz-Papp Ildikó | |
kadet bot tradicionális csapat | Szigeti Szofi | 5.a | ezüst minősítés | Kurucz-Papp Ildikó | |
kadet pom tradicionális csapat | Szigeti Szofi | 5.a | ezüst minősítés | Kurucz-Papp Ildikó | |
kadet pom csapat | Szigeti Szofi | 5.a | kategória győztes | Kurucz-Papp Ildikó | |
Magyar Mazsorett Bajnokság Mosonmagyaróvár | |||||
senior pom miniformáció | Hrubecz Zorka | 8.b | 4. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom duo/trio | Kis Gréta | 7.b | 5. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom szóló | Szendrei Lili | 7.b | 21 indulóból legjobb 8 közé jutott | Kurucz-Papp Ildikó | |
junior pom duo/trio | Szendrei Lili | 7.b | 5. helyezés | Kurucz-Papp Ildikó |